اخبار جدید و همه آنچ که درباره بازی GTA 6 می دانیم

[ad_1]

در این مطلب، هرآنچه که تاکنون درباره ی GTA 6 (Grand Theft Auto 6) می دانیم را با دوستداران این بازی در میان می گذاریم.

نسخه ی پنجم از بازی سرقت بزرگ اتومبیل (Grand Theft Auto 5) یا همان GTA 5 از سپتامبر ۲۰۱۳ منتشر شد اما در این چند سال به لطف انتشار آپدیت های مستمر GTA  آنلاین از سوی سازندگان، همچنان محبوبیت فوق العاده ای در میان علاقمندان به بازی های کامپیوتری دارد. اما این بدان معنا نیست که طرفداران شوق و ذوق شنیدن خبر در مورد سه گانه شدن این بازی را ندارند.

با توجه به تعیین تاریخ عرضه ی Red Dead Redemption 2 در بهار سال ۲۰۱۸، احتمال انتشار Grand Theft Auto به این زودی ها بسیار کم شده و بعید به نظر می رسد. GTA 5 همچنان رکورد سریع ترین فروش در میان بازی های کامپیوتری تاریخ را حفظ کرده و فروش سرسام آور آن به نحوی بوده که در ۲۴ ساعت اول انتشار خود ۱ میلیارد دلار فروش کرده است. میزان فروش جهانی جدیدترین نسخه ی Rockstar در تمامی پلتفرم ها از جمله پلتفرم های جدید PS4 و Xbox One در سطح ۶۰ میلیون نسخه ثابت مانده است.

تا پیش از تقریبا هیچ چیز در مورد GTA 6 نمی دانستیم، اما خبرهای جدید اطلاعاتی از این بازی را نشر داده است. از جمله اینکه به نقل از Techradar نسخه ی ششم سرقت بزرگ اتومبیل اکنون وارد مرحله ی پیش تولید شده است. ما هر آنچه که در مورد GTA 6 در سراسر وب پخش شده است را را گردآوری کرده و از میان اخبار، شایعات و تریلرها مجموعه اطلاعات مفید را به شما ارائه می دهیم.

زمان انتشار GTA 6

در حال حاضر اطلاعات موجود پیرامون زمان عرضه ی GTA 6 دقیق نیست؛ اما با توجه به اینکه Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۸ منتشر می شود، به نظر می رسد GTA 6 در یک سال آینده به بازار نمی آید و زمان عرضه ی آن قدری پس از آغاز سال ۲۰۱۹ است.

اخبار GTA 6

نخستین خبر رسمی در مورد GTA 6 توسط رئیس Rockstar یعنی لزلی بنزیس (Leslie Benzies) اعلام شد. Rockstar کمپانی بازی سازی بزرگی است که GTA و Red Dead Redemption را در کارنامه دارد. لزلی بنزیس در اطلاعیه ای گفت که این بازی اکنون در مراحل آغازین توسعه است و کار طراحی آن تازه شروع شده است. بنزیس همچنین در مصاحبه ای با سایت خبری Develop گفت:

« ما نمی دانیم GTA 6 چگونه خواهد بود، البته ایده هایی را در ذهن داریم » .

با وجود آنکه نمی توان به طور قطع گفت که GTA 6 اکنون در چه مرحله ای از تولید است، اما بنزیس چند نکته در مورد فرآیند شکل گیری ایده ها مطرح کرده که تا حدودی اوضاع را روشن می کند:

« روند شکل گیری بازی ابتدا از ایده شروع می شود. سوال اول این است که این بازی باید چگونه مجموعه ای باشد. پس از آن بحث طراحی ماموریت ها مطرح می شود. خوب است بدانید آنچه در لس آنجلس انجام خواهید داد با آنچه پیش تر در نیویورک و میامی انجام داده اید بسیار تفاوت دارد. شرایط محیط جدید هم به همین صورت تغییر کرده است. نقشه و داستان طراحی شده و با هم هماهنگ شده اند. داستان در این بازی زیربنایی است که پس از شکل گرفتن، مراحل بازی به صورت لایه ای یکی پس از دیگری روی آن قرار داده خواهند شد » .

اگر به خاطر داشته باشید در پایان طول عمر نسخه ی چهارم (GTA 4) از بازی کمپانی Rockstar از همان موقع ایده های بزرگی در مورد ساختار GTA 5 داشت. ساخت GTA 5 از پنج سال پیش شروع شد و سه سال است که کامل شده است. بنزیس همچنین افزود :

« ما ایده هایی داریم که ارزش زمانی آن ها ۴۵ سال است و قصد داریم آن ها را عملی کنیم. اکنون تمرکز ما روی GTA آنلاین است. بین اتمام GTA 5 و آغاز نسخه ی آنلاین آن هیچ وقفه ای وجود نداشت. علاوه بر این ما برنامه هایی را مد نظر داریم که اکنون نمی دانم دقیقا چطور آن ها را بیان کنم. اما بدانید که ما از میان گزینه های بسیار آنچه که برای GTA  درست است را انتخاب خواهیم کرد » .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *